סוף סוף מזג האוויר מתחמם, מה שאומר שאתה רוצה לבלות יותר זמן בחוץ במרפסת שלך. ואם אתה רוצה לעשות את זה בסטייל מיוחד, אתה במקום הנכון, כי ריכזנו עשרות רעיונות ל עיצוב מרפסת.

לא להיות דרמטי או משהו, אבל המרחבים החיצוניים האופנתיים האלה הם רומנטיים יותר מסצנת המרפסת מרומיאו ויוליה. אז כדי להציב סצנה של פרופורציות שייקספיריות – למעט קצת יותר מודרניות והרבה פחות טרגיות – קבלו השראה מהרעיונות והטיפים האלה.

עיצוב מרפסות קטנות

עם מרפסות קטנות או חללי גינה, חשוב לקבל את האיזון כדי לגרום לאזור שלכם להרגיש מזמין ומרגיע, ובכל זאת לגרום לו להראות נחמד ומעוצב. המפתח לכך הוא בחירת אביזרים, רהיטים וצמחים בחוכמה!

חסוך שטח הרצפה על ידי הוספת צמחים נוספים בעציצים והנחתם על שולחנות, ספסלים או מדפים, וכשמדובר בבחירת הצמחים שלך, עבור לאפשרויות שיספקו לך קצת ירק אך לא יגדל יותר מדי או ידרוש מדי הרבה קיצוץ!

עיצוב מרפסת

עיצוב מרפסת שמש

עיצוב מרפסת שמש זה דבר חיוני בבית כי אחרת היא הופכת למחסן אם אנחנו לא מנצלים אותה בצורה הנכונה. מתחיל מהתקנת מצללה, פרגולה, או סוכך שמש מעוצב הכל תלוי עד כמה אתם מעוניינים להשקיע בעיצוב מרפסת השמש שלכם.

אם אנחנו מדברים סוככים אז יש לכם כמה סוגים של סוככי שמש מעוצבים בצורה מיוחדת אבל אם תם רוצים לעלות רמה ורוצים להשתמש במרפסת גם בחורף וגם בקיץ אתם חייבים פרגולה.
סוגי פרגולות למרפסת שמש:

  • פרגולה מעץ
  • פרגולה אלומיניום קבועה
  • פרגולה מעוצבת – אלומיניום חשמלית
  • פרגולה מעוצבת אלומיניום חשמלית כיסוי יריעות

אם אתם לא מעוניינים להשקיע בפרגולה לסגירת מרפסת אתם יכולים להזמין סוכך חשמלי נגד שמש מתקפל בקלות שעשוי מזרועות אלומיניום באיכות על.

חלק מהסוככים שיתאימו לעיצוב המרפסת שלך:

הוסיפו צמחים למרפסת

מבחינה ויזואלית לא יכול להיות דבר גרוע יותר ממרחב חיצוני חשוף. צמחים נותנים אווירה של רעננות, רוגע ותחושת רווחה כללית. ישנם כמה סוגים של צמחים שמטפסים ופרחים בצבעים שונים.

חלק מהצמחים המומלצים למרפסת:

  • צמחים מטפסים: יסמין, יערה יפנית , פיקוס, צורן החורש, לילך ממצוי, נוליה, עוזרר
  • פרחים מומלצים לעיצוב מרפסת: בת שבע, רקפת, גרדני , קליביה, חמציץ
  • צמחי הדר: לימון, תפוז, אשכולית, פומלה, קלמנטינה
  • צמחי תבלין מומלצים מרפסת – רוז מרין, בזיליקום, זעתר, ארגנו, עשב לימון, לואיזה, לוונדר

עיצוב מרפסת

ריהוט גן לעיצוב מרפסת

כל מה שאתה צריך כדי ליהנות מקפה הבוקר במרפסת שלך הוא שולחן קפה וכיסא. בחר דגם שמתקפל בקלות כדי שתוכל לאחסן אותו בפנים במידת הצורך.
או במידה ואין לכם מקום אתה יכול למקסם מקסם את השטח המרובע שלך עם מקומות ישיבה מובנים לספסל. לעולם לא תצטרך לדאוג שרוחות חזקות יפילו את הרהיטים שלך – או להעיף אותם
אולי אתה גר בעיר, אבל אין שום סיבה כשתשב במרפסת שלך לא תוכל להרגיש כאילו אתה בחופשה. כיסא תלוי או ערסל יוצרים אווירה רוגע ושלווה.

עיצוב מרפסת

עיצוב מרפסות פנטהאוז

אנחנו מתמחים בקירוי ועיצוב של מרפסות פנטהאוז מודרניים , מתקינים פרגולות חשמליות באיכות גבוהה מתאימות לסגנון העירוני החדשני.
אם אתם גרים בקומות גבוהות אז כדאי לכם להזמין פרגולה חשמלית כולל סגירת דופן כדי לתת לכם סגירה חכמה שמושית לכל עונות השנה, מה שיוצר מרפסת פנטהאוז שתעשה לכם רושם מיוחד לאורחים שלכם.

עיצוב מרפסות גדולות

מבר שמיים כפרי שמרתק את האורחים שלכם לגינה אנכית וטהורה שמרגיעה את העצבים, יש הרבה מה שתוכלו להשיג בעזרת כמה רעיונות טובים לעיצוב מרפסות. אם הבית שלכם התברך במרפסת רחבת ידיים, נצלו את המיטב על ידי ניסיון באחד מהרעיונות העיצוביים הממציאים והמהנים האלה למרפסות חיצוניות שאצרו מתוך.

עיצוב מרפסת

התקינו פרגולה חשמלית לסגירת מרפסת לחורף ולכסות לכם את השטח בצורה ובדגם שאתם מחשפים גם בדפנות אנחנו יכולים לעזור לכם בהתקנת וילונות חוץ חשמליות סופר אלגנטיות שהם מגיעות במגוון צבעים שמתאימות לקו העיצוב של הבית.

צור חלל מרפסת שאינו שגרתי, עם אמנות קיר בולטת, ציור מובלט או מיצב אמנות מודרני. בחרו בריצוף ניטרלי כדי לאפשר לאמנות לפוצץ, ולעצב ישיבה ממש ליד זה. עכשיו, קיבלתם לעצמכם את אחד הרעיונות הייחודיים ביותר לעיצוב מרפסות חוץ