גינה ירוקה עם פרחים מכל הצבעים זה משהו מיוחד שנותן אווירה סופר יפה לבית אבל עיצוב גינה ביתית צריך לשבת על תכנון טוב איפה להתאים כל דבר בגינה אם אתם מעוניינים שתהיה לכם גינה מיוחדת בכתבה הזו הכנו לכם 5 טיפים יעזרו לכם בעיצוב הגינה.

טיפ ראשון הוא תכנון:

אם אתם רוצים שתהיו בטוחים במה אתם עושים, עיצוב גינה מתחיל עם הכנת סקיצה עם מבט עילי שתתאר את המקום של כל אלמנטים כמו: מערכות ישיבה, הפרחים המנגל, והפרגולה וכל מה שהופך את הגינה לחלל אטרקטיבי לשבת פה בערב אחרי יום ארוך של עבודה.

הכינו את השטח:

הכנת הקרקע דרך ריסוס העשבייה שמביאה חרקים ומפריעה לגידול הפרחים, לפני שאתם הולכים למשתלה ובחרים עצים ופרחים חשוב להכין גם את הקרקע שתהיה ישרה, ללא אבנים וגושים שעולים ויורדים. בטון יכול לעזור לכם ואז לשים דשא סינטטי, או שתילה של דשא חשוב גם להכין מקום לצינורות מערכת ההשקיה.

 פרגולה חשמלית לגינה

פרגולה חשמלית לגינה מאלומיניום יכול להיות אחלה רעיון לגינה מכוון שהיא נותנת צל בזמן אמת ומתי שאין שמש אתם יכולים לפתוח וליהנות מהמראה של הכוכבים בשמים בערב רומנטי.

פרגולה אלומיניום חשמלית לגינה
כמו כן ניתן לסגור את הפרגולה עם סגירת חורף אטומה למים שגם נפתחת ונסגרת ומתאימה לכל עונות השנה, עוד דבר מיוחד בפרגולה חשמלית מאלומיניום שהיא לא צריכה היתר בנייה אפילו אם סגרתם בצדדים ולא מחייבים על תשלום ארנונה. אלמנט הפרגולה יכול לתת מראה מיוחד לגינה ולבית. יש היום מגוון פרגולות חשמליות בשוק ניתן לבחור פרגולה לגינה במחיר טוב.

עיצוב גינה תאורה מתאימה:

הוספת חוט נורות לד  לעצים משהו מיוחד ומרשים נותן אווירה רומנטית ועיצוב מרהיב לגינה זה גורם לאורחים שלכם להתאהב במקום שלכם ולא לעזוב אותו.

יש הרבה סוגים של תאורה לגינה חוטים או גופים מיוחדים שניתן לנעוץ אותם באדמה או להתקין על הקירות.

מערכת ישיבה נוחה:

מערכת ישיבה זה חלק בלתי נפרד מגינה מושלמת הרי החברים באים ואתם מתכננים לשבת ולבלות זמן לא מעט עם החברים או המשפה ולכן אם לא תהיה לכם מערכת ישיבה נוחה זה לא נוח ולא כיפי.

חשוב לכם לפני בחירת כל מערכת ישיבה להסתכל בסקיצה ולהבין את המידות עם שטח של שירות כדי לא להרגיש צפוף במקום ומגביל את התנועה שלכם.

הוסיפו מטבח חוץ:

עיצוב גינה עם מטבח חוץ הוא הפתרון האידיאלי כדי להפוך אתה גינה שלכם למושלמת ביותר הרי אוכל ושתייה זה דבר בסיסי ואי אפשר לרוץ למקרר הפנימי כדי להוציא מזון. מטבח חוץ עם מקרר יפתור את הבעיה של האוכל עם מנגל או מעשנת זה יעשה לכם את הערב בלי להתאמץ יותר מדי. יש מטבחים שעשויים מאלומיניום וזה טוב מאוד לשים בחוץ או מנירוסטה שהם חומרים לא מחלידים.

עיצוב גינה מטבח חוץ

בריכה זה שם המשחק

אם יש לכם גינה עם שטח גדול אז בריכה היא רעיון מדהים בעצוב הגינה זה כרטיס כניסה לעולם העשירים הרי בריכה זה לא דבר זול וצריך היתירים ואישורים מהעריה. אבל בכל מקרה יש לכם גם אופציה לבחור בריכה ביתית מפלסטיק חזק יכולה להיות סופר אטרקטיבית לילדים והם נהנים בלי סוף. 

תמונות פרגולות אלומיניום חשמליות