פרגולה תלויה

פרגולה תלויה  ללא עמודים היא פתרון הצללה מיוחד לסגירת מרפסת לא מקורה, לחנויות רחוב, למסעדות ובתי קפה.
הפרגולה מספקת הגנה מלאה בפני שמש, גשם, יציבה ברוחות חזקות ולא צריכה היתר בנייה. נותנת הקלה לעסקים ומחליף גמיש ואיכותי מכל סוכך לעסק. 

ניתן להתקין פרגולה ללא עמודים מצד אחד של קיר אשר נתמכת על ידי מותחנים שמחזיקים אותה מצד אחד, או משני צדדים בהתאמה למצב הקיים בבית.
הפרגולה עשויה מאלומיניום, חומר קל במשקלו אבל חזק בחוזק עם 0% אחזקה כגון צביעה או החלפת בד התקנת ושכחתה מהמוצר לא צריך כל שנה לצבוע או לנקות.

 

פרגולה תלויה למרפסת

בסרטון פרגולה תלויה למרפסת דגם HEXA איכות על כמו שאתם רואים הפרגולה נמצאת במפרסת בקומה גבוהה עם נוף מרהיב בנצרת.

הפרגולה מאושרת על ידי מהנדס כולל בדיקה לשטח ואיזו חיזוקים צריך לחיזוק הפרגולה גג חשמלי

פרגולה חשמלית תלויה בנצרת מזמינים רק מחברת סמארט פרגולה כי אנחנו אכפת לנו מהלקוחות שלנו.

נותנים שירות אדיב ויחס אישי לכל לקוח עם תכנון לפי הצורה והתאמה אישית בצבעים לצבעי הבית סגירה בצד אטומה למים וכל מה שצריך כדי לסגירת מרפסת לזמן ארוך.

 

פרגולה חשמלית תלויה מאלומיניום כל הדגמים

הגיע הזמן שתחליפו את הסוככים הישנים בפתרון אסתטי ומחזיק הרבה שנים אנחנו ב סמארט פרגולה מציגה בפניכם כמה דגמים לפרגולות תלויות אטומות למים ולא צריכות אחזקה,

ניתן להתקין הפרגולות החשמליות ללא עמודים למרפסת, לגינה ולחצר, על מנת לדעת מה מיוחד בכל דגם המשיכו לקרוא את הכתבה.

יש פרגולה אלומיניום עם כיסוי שעשוי מיריעות PVC  כולל פרופילי אלומיניום בכל צבע כולל דמוי עץ.

פרגולה תלויה נאספת:

פרגולה תלויה נאספת מאלומיניום אחד הדגמים המפוארים כאשר מדובר בפרגולה גג חשמלי נאסף בלחיצת כפתור. תלויה ללא עמודים מרחפת בצורה מודרנית סופר איכותית. ניתן לתלות את הפרגולה מעל המרפסת באמצעות מותחנים וחיזוק פלדה.

בנוסף לזה אפשר הפרגולה ניתנת לכוונן אותה בזווית מ 0 עד 90 מעלות.

הפרגולה המודרנית נראית מדהימה עם פינת ישיבה וערסל זה יכול להיות מקום ההשראה שלכם בבית.

פרגולה תלויה מבד PVC:

דגם של פרגולה אלומיניום מבד עם יריעות PVC מתקפלות בלחיצת כפתור, הפרגולה מגיעה עם תאורה מובנית בתוך הפרופילים שנותנים חוזק ויציבות לפרגולה  המשמשת כפתרון הצללה דקורטיבי ואיכותי.

ניתן להתקין בצורה מרחפת ללא עמודים, בכל מקום לא צריכה היתר בנייה ולא צריכה אישורים.
פתיחה עד 85% היריעות PVC מתקפלות ונצמדות לקיר מתחת למכסה אלומיניום המיועד לשמירה על המנוע והבד, מרזב סמוי בקורה בשביל המים.

פרגולות חשמליות

התקנת פרגולה תלויה חשמלית

התקנת פרגולות תלויות צריכות ידע  ודורשות להרכיב על ידי גורמים מקצוענים. ישנם מספר דגמים שלא צריכות מאמץ התקנה אבל כשמדובר בשטח לא אידיאלי או קומה גבוהה חייבים אסמכתא לעבודה בגובה ואיש מקצוען שייתן את החוזק הרצוי.

צריכים ייעוץ אתם לא יודעים איפה לחבר את הברגים?, מה החוזק של המותחנים? האם בכלל ניתן להתקין  במקום הזה? השאירו לנו הודעה בפרטי ואנחנו ניתן לכם ייעוץ מלא.

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה מחיר

איכות זה דבר לא מקבלים במחיר זול ישנם פרגולות תלויות שהם לא חשמליות ועולות פחות מכל פרגולה חשמלית, ההבדל הוא בחומר יש חומר  פרגולה מעץ, פרגולה מפלדה

התחום שלנו בהתקנת פרגולות חשמליות מאלומיניום, וכדי לקבל הצעת מחיר לפרגולה תלויה חשמלית אנחנו צריכים לבדוק כמה דברים חשובים בקביעת המחיר למטר מרובע.
אם אתם רוצים לדעת מה המחיר לפרגולה שלכם אתם צריכים למדוד את השטח לפי  המידות של אורך ורוחב 

האורך הוא הפתיחה (עומק) הצעד השני הוא על איזה דגם את הולכים?

פרגולה מבד או פרגולה אלומיניום? באיזו קומה אתם גרים?

 יש לכם שאלות? מעוניינים בנציג לבית כדי להתייעץ איך להתקין את הפרגולה, מה ההבדל בין הדגמים של הפרגולות שלנו ועל איזה דגם ללכת.

אנחנו נותנים לכם מענה לכל השאלות שלכם השאירו לנו הודעה ב וואצאפ ונחזור אליכם נקבע פגישה ונציג יגיע אליכם מודד בודק ומכין לכם הצעת מחיר במקום!.

0534665514 עדיף לשלוח תמונות מהשטח כולל הכנת מידות משוערות של הרוחב והעומק (אורך). אנחנו מחכים לכם סמסו עכשיו ומיד נענה לכם!