פרגולה תלויה פתרון הצללה מיוחד לסגירת מרפסת לא מקורה, לחנויות רחוב, למסעדות ובתי קפה. הפרגולה מספקת הגנה מלאה בפני שמש, גשם, יציבה ברוחות חזקות ולא צריכה היתר בנייה.

פרגולה תלויה

ניתן להתקין פרגולה ללא עמודים מצד אחד של קיר אשר נתמכת על ידי מותחנים  שמחזיקים אותה מצד אחד, או משני צדדים בהתאם למצב הקיים בבית.

 

 

פרגולה חשמלית תלויה מאלומיניום כל הדגמים

הגיע הזמן שתחליפו את הסוככים הישנים בפתרון אסתטי ומחזיק הרבה שנים אנחנו בסמארט פרגולה מציגה בפניכם כמה דגמים לפרגולות תלויות אטומות למים ולא צריכות אחזקה, ניתן להתקין פרגולות חשמליות ללא עמודים למרפסת, לגינה ולחצר, על מנת לדעת מה מיוחד בכל דגם המשיכו לקרוא את הכתבה 

פרגולה תלויה ללא עמודים -מרחפת

פרגולה תלויה נאספת:

פרגולה מרחפת נאספת מאלומיניום אחד הדגמים מפוארים כאשר מדובר בפרגולה שהיא חשמלית נאספת בלחיצת כפתור. בנוסף לזה אפשר הפרגולה ניתנת לכוונן אותה בזווית מ 0 עד 90 מעלות.

הפרגולה המודרנית נראית מדהים עם פינת ישיבה לבנה יחד עם שקיות שעועית אדומות ושחורות.

פרגולה חשמלית נאספת - פרגולה תלויה ללא עמודים

פרגולה מבד  PVC:

יריעות PVC מתקפלות בלחיצת כפתור ,הפרגולה מגיעה עם תאורה מובנית בתוך הפרופילים שנותנים חוזק ויציבות פרגולה ממונעת חשמלית המשמשת כפתרון הצללה דקורטיבי ואיכותי.

ניתן להתקין בצורה מרחפת ללא עמודים, בכל מקום לא צריכה היתר בנייה ולא צריכה אישורים.

פרגולה תלויה

התקנת פרגולה תלויה חשמלית

התקנת פרגולות תלויות צריכות ידע ועבודה והן ודורשות להיעשות על ידי גורמים מקצוענים. ישנן מספר דגמים שלא צריכות מאמץ התקנה אבל כמדובר בשטח לא אידיאלי או קומה גבוהה חייבים חייבים אסמכתא לעבודה בגובה ואיש מקצוען שייתן את החוזק הרצוי.

צריכים לדעת איפה לחבר את הברגים, מה החוזק של המותחנים? האם בכלל ניתן להתקין  במקום הזה? 

פרגולה תלויה מחיר

איכות זה דבר לא מקבלים במחיר ישנם פרגולות תלויות שהם לא חשמליות ועולות פחות מכל פרגולה חשמלית, ההבדל הוא בחומר יש חומר  פרגולה מעץ, פרגולה מפלדה

התחום שלנו בהקנת פרגולות חשמליות מאלומיניום וכדי לקבל הצעת מחיר לפרגולה תלויה חשמלית אנחנו צריכים לבדוק כמה דברים חשובים בקביעת המחיר למטר מרובע.
אם אתם רוצים לדעת מה המחיר לפרגולה שלכם אתם צריכים למדוד את השטח לפי  המידות של אורך ורוחב 

האורך הוא הפתיחה (עומק) הצעד השני הוא על איזה דגם את הולכים?

פרגולה מבד או פרגולה אלומיניום? באיזו קומה אתם גרים?

 

פרגולה תלויה למרפסת