אקססוריז לפרגולה אנחנו מתחילים להרגיש את זה באוויר ולראות את זה על העצים. הקיץ מתקרב. וזה הזמן להיות בחוץ.
כשאנחנו מבלים את בקרי השבתות שלנו בעשבים שוטים בגינה וכיסוח הדשא לפני שהשמש מתחממת מדי ואז מארחים מסיבות בפטיו ברגע שהאבנים מתקררות.

 

אקססוריז לפרגולה

בדקו את 10 הדרכים הללו לקשט ב אקססוריז לפרגולה שלכם ופתאום, תרצו לבלות את כל שעותיכם בחוץ בקיץ הקרוב.

הוסף וילונות לפרגולה 

וילונות! זה דבר מדהים ויכול להפוך לך את הפטיו ל-אחלה אווירה . הקפידו להשתמש בבד ידידותי למזג אוויר ויהיה לכם אזור אירוח נפלא שמרגיש מפואר מבלי לפוצץ את התקציב שלכם.

אקססוריז לפרגולה - עיצוב פרגולה

 

הוספת תאורה מיוחדת לפרגולה

לכולם יש אורות חוט על הפרגולות שלהם … אבל זה לא הופך את זה לרעיון רע. הוספת חוטי תאורה לפרגולה מעניקים לחלל החיצוני שלכם תאורה רכה ומקסימה אשר תהפוך אתכם למזמינים יותר ויותר עבור האורחים שלכם.

נדנדה לפרגולה זה אחלה רעיון!

חשבתם על ריהוט לפרגולה? אני הייתי מציע נדנדה. זה יוסיף לריהוט הפטיו ויעניק לך מקום נעים לשבת ברוגע עם הלימונדה שלך בסוף יום ארוך וקשה.

 

תקשטו את הפרגולה שלך בעציצים

הוסף צמחים ופרחים מטפסים לפרגולה ויש הרבה כאלה הכנו לכם רשימה של פרחים מטפסים:

  • פסיפלורה
  • גפנים
  • תותים
  • יסמין אזורי – Jasminum Azoricumיסמין אזורי - צמחים מטפסים לפרגולה
  • בוגנוילאה חלקה – Bougainvillea glabra

פרחים כאלה יתנו לך מקום מוצל ונחמד לבלות רחוק מהשמש. 

אקססוריז לפרגולה - עיצוב פרגולה

 

התקן פרגולה חשמלית

התקן פרגולה חשמלית שתוכל לנצל את הגינה שלך כמה שיותר זמן במקום לחכות עד שהשמש תשקע אתם יכולים לסגור ולארח חברים בלי להזיע.

צור חדר אוכל בחוץ

אנשים רבים משתמשים בחלל שמתחת לפרגולות שלהם כחדר אוכל חיצוני. אם זה נשמע כמו הפרגולה שלך, שקול לתלות נברשת מעל השולחן שלך. זה באמת יעזור לכם להשיג חווית אוכל טעימה ומרתקת באוויר הפתוח.

ערסל לפרגולה זה אחלה רעיון

למי שמעדיף מקום בפטיו שכולו מנוחה עם כוס לימונדה וספר טוב, תרצו להוסיף ערסל. השתמש בשני צדדי הפרגולה שלך כדי להתקין את הקולבים ואז תוכל לבלות את שאר סופי השבוע מתחת לפרגולה.

פרגולה חשמלית מבד

 

 

הוספת בלוני נייר

מראה לנו כיצד ליצור את הרעיון המקסים הזה לקישוט הפרגולה שלכם בקיץ. תוכלו להוסיף פנסי נייר לאירוע מיוחד או להפוך אותם לתוספת קבועה לחלל.

החברים והמשפחה שלך ירגישו כאילו הם צעדו לעולם אחר, ומספקים את האסקפיזם שכולנו זקוקים לו בקיץ הזה.

תוכלו ליהנות מאכילת ארוחת ערב בפרגולה מעוטרת להפליא, ובקרוב היא תהפוך למקום האהוב על חברכם להתכנס. הם עובדים יחד כדי להפוך את מה שהיה רק פרגולה רגילה למשהו מיוחד לגמרי.