סגירת חורף למרפסת כל הדרכים לסגריה נגד גשם.

  כדי להשתמש במרפסת כל השנה יש הרבה דרכים שבהם אתם יכולים לסגור את המרפסת שלכם. בכתבה הזו נבהיר באיזו סגירות מתאימות יותר לחורף ואילו פחות רלוונטיות לסגירה אטומה למים חמה ולא מכניסה קור.

פתרונות סגירת צד למרפסת:

סגירת מרפסת עם חלונות זכוכית 
  • זה רעיון מצויין ומתאים לכלכ מי שמחפש להפוך את המרפסת לחלק מהבית, ידוע שהזכוכית חומר אטום למים, ומחזיק הרבה שנים. ושומר לכם גם על הנוף אם יש לכם נוף ולא רוצים להרוס. מצד אחר החסרונות של הזכוכית שהוא לא שומר על הפרטיות, וצריך להוסף עוד שכבה של וילונות כדי לשמור הפרטיות במרפסת.
    החסרון השני זה שהזכויכת חומר לא זול מכיוון שהתעשייה לא פשוטה כם העבודה שלו מסוכנת.

סגירת חורף למרפסת עם זכוכית

סגירת חורף עם וילון מסך:

  •  סופר יפה לכל מי שמחפש פרטיות ויופי בסוכך מסך ניתן לסגור את המרפסת בלי להרגיש שהסגירה מבד בגלל האיכות והאטימות למים הוילון נותן סגירה הרמטית לחורף. הוילון הוא חשמלי עם מנוע רב ערוצים. במחירים פחות זול מהזכוכית אבל לא הכי זול חסרונות: הוא לא פתרן לכל החיים.

וילון מסך רחב חצי פתיחה

חלונות גליוטינה

  • חלונות זכויכת שנפתחות ונסגרות בלחיצת כפתור עם מנוע סומפי רב ערוצים, ועובי זכוכית 10 או 19 מ"מ. בפתיחה הופך החלונות הופכים למעקה זכוכית משלושה שלבים.
    יתרונות: מחיר זול יחסית המחיר הוא לפי יחדיה, חשמלי נפתח בקלות, ביטוחותי
    חסרונות: לא פנרומי.
חלונות הרמה גיליוטינה

סגירת חורף למרפסת מתקפלת

אנחו בסמארט פרגולה בונים מתקינים לכם פרגולה חשמלית וסגירת צד, לסגירת חורף מתקפלת בלחיצת כפתור. כל הסגירותנפתחות בלחיצת כפתור כולל הסגירת צד מה שיצור אווירה של בית חכם

סגירת חורף למרפסת בצפון

גרים בצפון ומחפשים איך לסגור את המרפסת? אנחנו עובדים באיזור הצפון ויש לנו משרדים בעפולה ועראבה, והמתקינים שלנו מגיעים לכל עיר בצפון.

סגירת חורף למרפסת חוק